Preskočiť na obsah

Dubnica nad Váhom - Informačný server mesta

Vyberte si jazyk: English

Mapa stránok - RSS - T |  T

Sobota, 20.1.2018 | Sviatok má Dalibor

Deň behu pre všetkých 2015

Dátum: 24.09.2015 Rubrika: Šport

V utorok 22. 09. 2015 sa v mestskom parku J. B. Magina v Dubnici nad Váhom konalo už tradičné podujatie „Deň behu pre všetkých". Podujatie každoročne organizuje a aj finančne podporuje Mesto Dubnica nad Váhom.
V prvých mesiacoch školského roka, sa v rámci akcie Európa proti rakovine, realizujú podujatia na podporu výskumu liečby ľudí trpiacich na rakovinu. Mesto Dubnica nad Váhom v spolupráci so ZO DIADUB a Dubnickým múzeom aj tento rok vyjadrilo solidaritu ľuďom postihnutých týmto ochorením každoročným symbolickým behom pre všetkých. Od ranných hodín sa chodníky parku zaplnili bežcami, od tých najmenších žiakov materských škôl, základných škôl, až po dospelých. Na trati sme mohli vidieť účastníkov všetkých vekových kategórií a fyzických dispozícií, ktorí ju absolvovali behom, chôdzou, s kočíkom, so psom i na invalidnom vozíku. Každý z účastníkov behu bol odmenený jabĺčkom a mal možnosť bezplatného vstupu do Grotty a využiť služby ZO DIADUB, ako napríklad meranie krvného tlaku alebo meranie hladiny cukru.
Tento rok sa Dňa behu pre všetkých zúčastnilo 513 účastníkov. Čiastka 214,52 €, vyzbieraná formou dobrovoľného príspevku bola poukázaná na konto Ligy proti rakovine v Bratislave. Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorý svojím príspevkom podporili dobrú vec.

-MsÚ Dubnica nad Váhom-
23.09.2015

Fotografie

Predchádzajúce aktuality

poslať na email | vytlačiť


Zlatý Erb Najlepšia elektronická služba samospráv 2010
Zlatý Erb Najlepšia www stránka mesta v SR 2006

copyright © 2001 - 2018, Mesto Dubnica nad Váhom
Webdesign a redakčný systém © Ľuboš Magát
Autorské práva | Redakčný systém | Ochrana osobných údajov | Vyhlásenie o prístupnosti
Samosprávne činnosti mesta
ISO 9001:2008
Verzia pre iphone
iphone.dubnica.sk