Preskočiť na obsah

Dubnica nad Váhom - Informačný server mesta

Vyberte si jazyk: English

Mapa stránok - RSS - T |  T

Streda, 17.1.2018 | Sviatok má Nataša

Deň behu pre všetkých 2016

Dátum: 23.09.2016 Rubrika: Šport

Dňa 21. 09. 2016 sa v Mestskom parku J. B. Magina v Dubnici nad Váhom konalo už tradičné podujatie „Deň behu pre všetkých". Podujatie každoročne organizuje a aj finančne podporuje Mesto Dubnica nad Váhom.

V prvých mesiacoch školského roka, sa v rámci akcie Európa proti rakovine, realizujú podujatia na podporu výskumu liečby ľudí trpiacich na rakovinu. Mesto Dubnica nad Váhom v spolupráci s Dubnickým múzeom aj tento rok vyjadrilo solidaritu ľuďom postihnutým týmto ochorením každoročným symbolickým behom pre všetkých. Od ranných hodín sa chodníky v parku zaplnili bežcami, od tých najmenších žiakov materských škôl, základných škôl až po dospelých. Na trati sme mohli vidieť účastníkov všetkých vekových kategórií , ktorí ju absolvovali behom, chôdzou, s kočíkom i na invalidnom vozíku. Akciu prišiel podporiť aj primátor Ing. Jozef Gašparík spolu s viacerými poslancami. Každý z účastníkov behu bol odmenený jabĺčkom a mal možnosť bezplatnej prehliadky grotty .

Tento rok sa Dňa behu pre všetkých zúčastnilo 929 účastníkov. Čiastka 216,07 €, vyzbieraná formou dobrovoľného príspevku bola poukázaná na konto Ligy proti rakovine v Bratislave.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí svojím príspevkom podporili dobrú vec.

-MsÚ-

Fotografie

Predchádzajúce aktuality

poslať na email | vytlačiť


Zlatý Erb Najlepšia elektronická služba samospráv 2010
Zlatý Erb Najlepšia www stránka mesta v SR 2006

copyright © 2001 - 2018, Mesto Dubnica nad Váhom
Webdesign a redakčný systém © Ľuboš Magát
Autorské práva | Redakčný systém | Ochrana osobných údajov | Vyhlásenie o prístupnosti
Samosprávne činnosti mesta
ISO 9001:2008
Verzia pre iphone
iphone.dubnica.sk