Preskočiť na obsah

Dubnica nad Váhom - Informačný server mesta

Vyberte si jazyk: English

Mapa stránok - RSS - T |  T

Sobota, 20.1.2018 | Sviatok má Dalibor

Deň behu pre všetkých 2017

Dátum: 20.09.2017 Rubrika: Šport

Mestský park J. B. Magina sa stal v utorok 19. 09. 2017 dejiskom už tradičného podujatia s názvom „Deň behu pre všetkých". Podujatie každoročne organizuje a aj finančne podporuje Mesto Dubnica nad Váhom.
V prvých mesiacoch školského roka, sa v rámci akcie Európa proti rakovine, realizujú podujatia na podporu výskumu liečby ľudí trpiacich na rakovinu. Mesto Dubnica nad Váhom v spolupráci s Dubnickým múzeom aj tento rok vyjadrilo solidaritu ľuďom postihnutým týmto ochorením každoročným symbolickým behom pre všetkých. Od ranných hodín sa chodníky v parku zaplnili bežcami, od tých najmenších žiakov základných škôl až po dospelých. Na trati sme mohli vidieť účastníkov všetkých vekových kategórií, ktorí ju absolvovali behom, chôdzou, s kočíkom i na invalidnom vozíku. Akciu prišli podporiť aj niektorí poslanci mesta. Každý z účastníkov behu bol odmenený jabĺčkom a mal možnosť bezplatnej prehliadky Grotty .
Tento rok sa Dňa behu pre všetkých zúčastnilo 369 účastníkov, bolo ich menej ako minulý rok ale nepriaznivé počasie urobilo svoje. Sme im nesmierne vďační, že prišli. Čiastka 180,- €, vyzbieraná formou dobrovoľného príspevku bola poukázaná na konto Ligy proti rakovine v Bratislave.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí svojím príspevkom podporili dobrú vec.

-MsÚ Dubnica nad Váhom-
20.09.2017

 

 

Fotografie

Predchádzajúce aktuality

poslať na email | vytlačiť


Zlatý Erb Najlepšia elektronická služba samospráv 2010
Zlatý Erb Najlepšia www stránka mesta v SR 2006

copyright © 2001 - 2018, Mesto Dubnica nad Váhom
Webdesign a redakčný systém © Ľuboš Magát
Autorské práva | Redakčný systém | Ochrana osobných údajov | Vyhlásenie o prístupnosti
Samosprávne činnosti mesta
ISO 9001:2008
Verzia pre iphone
iphone.dubnica.sk