Preskočiť na obsah

Dubnica nad Váhom - Informačný server mesta

Vyberte si jazyk: English

Mapa stránok - RSS - T |  T

Sobota, 20.1.2018 | Sviatok má Dalibor

Európsky pohár klubových majstrov - POZVÁNKA

Dátum: 27.05.2015 Rubrika: Šport

Atletický klub Spartak Dubnica nad Váhom z poverenia Európskej atletiky usporiada v sobotu, 30. mája 2015, na Mestskom štadióne v Dubnici nad Váhom Európsky pohár klubových majstrov v atletike - kategória „ B ".
Popri Dudinskej päťdesiatke a Atletickom moste toto podujatie uzatvára trojicu najvýznamnejších atletických podujatí roka 2015 konaných na území Slovenskej republiky, na ktorom sa desať mužských a deväť ženských majstrovských tímov z dvanástich európskych krajín - Írska, Holandska, Švajčiarska, Belgicka, Fínska, Izraela, Talianska, Litvy, Rumunska, Slovinska, Srbska a domáceho Slovenska - popasuje o možnosť prebojovať sa do elitnej A-kategórie Európskeho pohára klubových majstrov pre rok 2016. Jeho príťažlivosť a športovú atraktivitu umocňuje najmä skutočnosť, že o postup medzi európsku elitu sa budú uchádzať aj dva slovenské majstrovské tímy - medzi mužmi Slávia UK Bratislava, medzi ženami VŠC Dukla Banská Bystrica.
Okrem spomínaných slovenských šampiónov sa v kategórii mužov dubnickému publiku predstaví Royal Excelsior Sports Club Brusel (BEL), Jyväskyläan Kenttäurheilijat (FIN), Leevale AC Cork (IRL), Maccabi Tel-Aviv (ISR). Phanos Amsterdam (NED), Cosma Vilnius (LTU), Regiunea Nord Est (ROU), AK Radnički Kragujevač (SRB), LG Bern (SUI), v kategórii žien Royal CABW Nivelles (BEL), Jyväskyläan Kenttäurheilijat (FIN), Maccabi Reshon Le'Zion (ISR), Centro Universitario Sportivo di Pisa (ITA), Cosma Vilnius (LTU), Regiunea Nord Est (ROU), AD Kladivar Celije (SLO), AK Crvena zvezda Beograd (SRB) a mimo súťaž aj domáci ženský tím AK Spartak Dubnica nad Váhom.
Účasť devätnástich majstrovských tímov v Dubnici nad Váhom je zárukou vysokej atletickej kvality, ponúkajúcej divákom nielen úporné kolektívne zápolenia tímov a skvelé športové výkony jednotlivcov, ale i vzrušujúceho divadlo plné vášní a neopakovateľných klubových emócií.
Podujatie štartuje svojou úvodnou disciplínou, kladivom mužov už o 9.30 h, slávnostný otvárací ceremoniál je stanovený na 13.30 h. Predpokladaný záver podujatia podľa oficiálneho časového harmonogramu je plánovaný na 18.30 h, oficiálny tréning podujatia o deň skôr, teda v piatok, 29. mája. Všetko ostatné sa možno dočítať na oficiálnej webovej stránke AK Spartak Dubnica nad Váhom.

 

Kompletnú pozvánku najdete TU.

 

Oficiᬮy plagᴠpodujatia ECCC 2015

Oficiálny plagát podujatia ECCC 2015

Predchádzajúce aktuality

poslať na email | vytlačiť


Zlatý Erb Najlepšia elektronická služba samospráv 2010
Zlatý Erb Najlepšia www stránka mesta v SR 2006

copyright © 2001 - 2018, Mesto Dubnica nad Váhom
Webdesign a redakčný systém © Ľuboš Magát
Autorské práva | Redakčný systém | Ochrana osobných údajov | Vyhlásenie o prístupnosti
Samosprávne činnosti mesta
ISO 9001:2008
Verzia pre iphone
iphone.dubnica.sk