Preskočiť na obsah

Dubnica nad Váhom - Informačný server mesta

Vyberte si jazyk: English

Mapa stránok - RSS - T |  T

Streda, 17.1.2018 | Sviatok má Nataša

FUTBAL: FK ZTS Dubnica - Duslo Šaľa 1:0

Dátum: 19.03.2007 Rubrika: Šport

Dubnica sa dlho nemohla presadiť proti pohyblivému súperovi. Domácim viazli presné kombinácie, aj pohyb a predvídavosť hráčov zaostávali za očakávaním.

Dubnica sa dlho nemohla presadiť proti pohyblivému súperovi. Domácim viazli presné kombinácie, aj pohyb a predvídavosť hráčov zaostávali za očakávaním.V 30. min opečiatkoval zblízka brvno Kuzma. Ten istý hráč nasmeroval Dubnicu k víťazstvu o šesť minút neskôr, keď hlavou zužitkoval veľmi peknú prihrávku T. Zápotoku - 1:0. O tri minúty mohol dosiahnuť zblízka repete, zadáci Šale však situáciu tentoraz zvládli. V tíme ZTS a Šale boli prínosom striedajúci hráči, hra mala celkovo v druhom polčase oveľa lepšiu úroveň a až do poslednej minúty sa bojovalo o konečný výsledok. Domáci zvládli dôležitý boj o tri body aj zásluhou nasadenia Grendela a T. Zápotoku.

ZTS Dubnica - Slovan Duslo Šaľa 1:0 (1:0)
Gól: 36. Kuzma
ŽK: 15. T. Zápotoka, 59. Držík - 9. Tyčiak, 40. M. Vyskoč
rozhodovali: Trutz - Čabaj, Medveď
1820 divákov

Zostavy:
Dubnica:
D. Perniš - Špendla, Kopačka, Adámik, Pleva - Držík - Ižvolt, Grendel (83. Lendvay), Kiška (59. L. Zápotoka) - T. Zápotoka, Kuzma (71. Seye)
Šaľa: Valenský - Mikla, Marcel Gašparík, Lauko, Kubištel - M. Vyskoč, Lalák - Obert, Tyčiak (46. Vencel), Demeter (75. Lancz) - J. Valachovič ml. (78. Čižmár)

Hlasy trénerov:
Anton Dragúň (tréner Dubnice):
"Po dvoch zápasoch bez víťazstva malo naše mužstvo veľkú motiváciu, snažilo sa a chcelo proti konsolidovanej Šali uspieť. Bolo to náročné, o sile fyzickej aj psychickej. Kuzma mohol dať gól už skôr, rozdiel jedného gólu prináša napätie a môže prísť zvrat. Našťastie sme naplno zabodovali."

Peter Ančic (tréner Šale): "Nedali sme už v treťom zápase za sebou gól. Ako bývalého útočníka ma hnevá, že sme strelecky jaloví. Umelecký dojem je možno dobrý, ale sme zase bez bodu. Za zranených strelcov budú musieť nastúpiť v ďalších zápasoch iní hráči a vziať si to na svoje plecia."


Zdroj: FK ZTS Dubnica

Predchádzajúce aktuality

poslať na email | vytlačiť


Zlatý Erb Najlepšia elektronická služba samospráv 2010
Zlatý Erb Najlepšia www stránka mesta v SR 2006

copyright © 2001 - 2018, Mesto Dubnica nad Váhom
Webdesign a redakčný systém © Ľuboš Magát
Autorské práva | Redakčný systém | Ochrana osobných údajov | Vyhlásenie o prístupnosti
Samosprávne činnosti mesta
ISO 9001:2008
Verzia pre iphone
iphone.dubnica.sk