Preskočiť na obsah

Dubnica nad Váhom - Informačný server mesta

Vyberte si jazyk: English

Mapa stránok - RSS - T |  T

Streda, 17.1.2018 | Sviatok má Nataša

Rokovanie s dodávateľom terminálov

Dátum: 26.03.2007 Rubrika: Mestský úrad

Štvrtok 22.3. sa dostavili na Mestský úrad zástupcovia spoločnosti Surf Point s.r.o z Banskej Bystrice, ktorí sú dodávateľmi internetových terminálov.

Štvrtok 22.3. sa dostavili na Mestský úrad zástupcovia spoločnosti Surf Point s.r.o. z Banskej Bystrice, ktorí sú dodávateľmi internetových terminálov. Na rokovanie doviezli aj vzorku a priamo na nej oboznámili zainteresovaných s možnosťami používania a využitia. Podľa ich slov napr. mesto Nové Zámky má nainštalovaných 10 kusov terminálov.
Sledovanie ukázalo, že tam je mesačne 4 000 originálnych prístupov a cca 400 odoslaných mailov. Obdobné terminály, a niektoré aj v antivandalskom prevedení, sú inštalované napr. v Handlovej alebo Piešťanoch.

Bude sa treba rozhodnúť či k vybraným zhruba dvadsiatim webovým stránkam sa zavedie aj platený prístup k ďalším. V Nových Zámkoch sa na investičných nákladoch podieľali miestni podnikatelia zhruba polovičkou. V niektorých prípadoch je terminál „za bránou" závodu a zamestnanec si môže odtiaľ pozrieť napríklad ponuku práce v zahraničí na www.eures.sk alebo zistiť ordinačné hodiny lekára.

Surf point

Predchádzajúce aktuality

poslať na email | vytlačiť


Zlatý Erb Najlepšia elektronická služba samospráv 2010
Zlatý Erb Najlepšia www stránka mesta v SR 2006

copyright © 2001 - 2018, Mesto Dubnica nad Váhom
Webdesign a redakčný systém © Ľuboš Magát
Autorské práva | Redakčný systém | Ochrana osobných údajov | Vyhlásenie o prístupnosti
Samosprávne činnosti mesta
ISO 9001:2008
Verzia pre iphone
iphone.dubnica.sk