Preskočiť na obsah

Dubnica nad Váhom - Informačný server mesta

Vyberte si jazyk: English

Mapa stránok - RSS - T |  T

Piatok, 31.10.2014 | Sviatok má Aurélia

poisťovací poradca - Poisťovací poradca spoločnosti Kooperativa

Dátum pridania: 30.11.-1
Miesto práce: Dubnica n/V a okolie
Ponúkaný plat: dohodou
Termín nástupu: ihneď

Náplň práce:

Hľadáme nových ambiciozných kolegov bez ohľadu navek.Je to práca externého charakteru,vyhľadávanie nových klientov,uzatváranie zmlúv.

Ponúkame:

Ponúkame možnosť pracovať na vedľajší pracovný pomer(živnosť nie je podmienkou) s termínom nástupu ihned.Je to možnosť,ako si privyrobiť v dnešnej nepriaznivej ekonomickej situácii.(vhodné aj pre ženy na materskej dovolenke.

Požiadavky:

stredoškolské vzdelanie,príjemné vystupovanie,spolahlivosť,zodpovednosť a flexibilita

Informácie pre uchádzača:

K nástupu treba výpis z registra trestov a overený doklad o najvýššom dosiahnutom vzdelaní.Pokiaľ chete s nami spolupracovať ozvite sa nám:
Ing.Bajzíkova Jana - 0903424943
Rojkovičová Viera:0907347236
Stručný popis firmy:

KOOPERATIVA poisťovňa, as Vienna Insurance Group – Šesťnásobný víťaz titulu Poisťovňa roka.

Adresa
Poisťovací poradca spoločnosti Kooperativa (viac informácií v katalógu firiem)
Štúrova 75/11
01841 Dubnica nad Váhom

Telefón: 042/4424112
Fax: 042/4424112
E-Mail: viera.rojkovicova@gmail.com
WWW: http://www.koop.sk

poslať na email | vytlačiť

Zlatý Erb Najlepšia elektronická služba samospráv 2010
Zlatý Erb Najlepšia www stránka mesta v SR 2006