Preskočiť na obsah

Dubnica nad Váhom - Informačný server mesta

Vyberte si jazyk: English

Mapa stránok - RSS - T |  T

Piatok, 18.4.2014 | Sviatok má Valér

Vyhlásenie kandidátov pre voľby do samosprávy mesta Dubnica nad Váhom

Dátum: 12.10.2010

VYHLÁSENIE KANDIDATÚRY pre voľby PRIMÁTORA MESTA Dubnica nad Váhom 27. novembra 2010

Mestská volebná komisia v Dubnici nad Váhom podľa § 23 zákona SNR č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov

vyhlasuje

že pre voľby primátora mesta zaregistrovala týchto kandidátov:

  1. Eva BOČINCOVÁ Mgr., 49 r., riaditeľka CVČ, SLOVENSKÁ DEMOKRATICKÁ A KRESŤANSKÁ ÚNIA – DEMOKRATICKÁ STRANA, KRESŤANSKODEMOKRATICKÉ HNUTIE, SLOBODA A SOLIDARITA, STRANA ZELENÝCH, MOST – HÍD
  2. Jozef GAŠPARÍK Ing., 54 r., ekonóm, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  3. Miroslav KUČÍK Ing.,60 r., konštruktér, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  4. Pavel KURUC Ing.,51 r., vedúci výroby, SMER – SOCIÁLNA DEMOKRACIA
  5. Jarmila MIAKIŠOVÁ, 62 r., dôchodkyňa, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  6. Ľubomír RYBANSKÝ JUDr., 62 r., právnik, SLOBODNÉ FÓRUM

 


VYHLÁSENIE KANDIDATÚRY pre voľby POSLANCOV MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA v Dubnici nad Váhom 27. novembra 2010

Mestská volebná komisia v Dubnici nad Váhom podľa § 18 zákona SNR č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov

vyhlasuje

že pre voľby poslancov mestského zastupiteľstva zaregistrovala týchto kandidátov:

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 1

  1. Anna CHALUPKOVÁ Ing., 58 r., riaditeľka školského zariadenia, ĽS – HZDS
  2. Ľubomír MINARECH 31 r., súkromný podnikateľ, SMER – SD
  3. Marian OSÚCH Ing., 50 r., riaditeľ firmy, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  4. Ján REHÁK, 46 r., podnikateľ, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  5. Jozef SAHAJ Ing., 57 r., technik, ĽS – HZDS
  6. Ivan SMAHA, 43 r., operátor výroby, SMER – SD
  7. Milan SVORADA, 53 r., podnikateľ, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  8. Ján ŠIMKO, 58 r., majster, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  9. Alena VRABCOVÁ, 43 r., kuchárka, SDĽ

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 2

  1. Juraj KVASNICA, 47 r., technik – elektro, SMER – SD
  2. František MIKOLÁŠEK, 58 r., živnostník, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  3. Anton PREKOP, 60 r., technik, ĽS – HZDS
  4. Anton REBRO Ing., 48 r., predseda poľnohospodárskeho družstva, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  5. Ľubomír RYBANSKÝ JUDr., 62 r., právnik, SF

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 3

  1. Dagmara DEBNÁROVÁ, 52 r., živnostníčka, KSS
  2. Tatiana DUBOVSKÁ, 49 r., technička, ĽS – HZDS
  3. Emília GAŠPÁRKOVÁ, 62 r., robotníčka, ĽS – HZDS
  4. Tibor PAKSI, 34 r., prezident hokejového klubu, SMER – SD
  5. Viliam SEČÁNY Ing., 46 r., podnikateľ, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  6. Karol STRUŠKA, 26 r., podnikateľ, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  7. Peter ŠÁTEK Ing., 39 r., konštruktér, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST - HÍD
  8. Dana ŠŤASTNÁ Ing., 42 r., odborný radca, SMER – SD
  9. Marián TUKINA, 67 r., dôchodca, SNS

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 4

  1. Ľuba BACKOVÁ Ing., 43 r., ekonómka, SMER – SD
  2. Karol BENKO Mgr., 30 r., učiteľ, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  3. Pavol BLAŠKO Bc., 54 r., technik, ĽS – HZDS
  4. Róbert GALKO Mgr., 60 r., vedúci oddelenia, SMER – SD
  5. Ľubomír HORNÁK Ing., 43 r., technický pracovník, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  6. Miroslav HUŇA, 48 r., podnikateľ, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  7. Miloš KOVÁČIK, 29 r., predajca – grafický návrhár, ĽS – HZDS
  8. Libor PORUBAN Ing., 42 r., kontrolór dopravy, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  9. Jaromír ŠÍBL, 23 r., technik, ĽS – HZDS
  10. Dana ŠKULTÉTYOVÁ Mgr., 50 r., pedagóg, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  11. Ján TATAR Ing., 58 r., technik, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  12. Mário ZAJAC Ing., 39 r., vedúci odboru, SMER – SD

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 5

  1. Igor BEŇO, 62 r., technik, ĽS – HZDS
  2. Zdenka BUJNOVÁ Mgr., 57 r., učiteľka, SMER – SD
  3. František FUSEK Ing., 63 r., ekonomický poradca, SMER – SD
  4. Ján KOZEMPEL Ing., 61 r., technik, ĽS – HZDS
  5. Róbert MELUŠ, 31 r., manažér, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  6. Marcela MILISTENFEROVÁ, 52 r., živnostníčka, SMER – SD
  7. Štefan OMACHEL Ing., 58 r., konateľ spoločnosti, KSS
  8. Milan PAĽA Ing., 53 r., technik, ĽS – HZDS
  9. Milan PECÚŠ, 31 r., logistík, SNS
  10. Igor PEŤOVSKÝ, 44 r., SZČO, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  11. Ivan RAJEC Mgr., 48 r., pedagóg HMOV, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  12. Janka VALIGURČINOVÁ, 45 r., riaditeľka Domu Matice slovenskej, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  13. Adam VAŠINA, 22 r., študent, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 6

  1. Mária BAGINOVÁ, 40 r., invalidný dôchodca, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  2. Mária BREZÁNIOVÁ Mgr., 43 r., finančný poradca, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  3. Milan DADO, 51 r., vedúci pohrebných služieb, SMER - SD
  4. Jozefa GAŠPAROVÁ, 57 r., SZČO, SDĽ
  5. Peter GERGELY, 45 r., tréner, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  6. Jaroslav HALIČKA, 58 r., robotník, ĽS – HZDS
  7. Jozef JURIGA, 34 r., robotník, KSS
  8. Peter MATUŠKA, 26 r., robotník, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  9. Martin NOSEK, 23 r., profesionálny futbalista, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  10. Viera ROJKOVIČOVÁ, 49 r., poisťovací poradca, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  11. Ján PORUBAN, 65 r., technik, ĽS – HZDS
  12. Emil SUCHÁNEK Ing., 55 r., konateľ spoločnosti, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  13. Jaroslav ŠLESAR Ing., 53 r., zástupca primátora, SMER – SD

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 7

  1. Marián ANTAL Ing. arch., 45 r., architekt, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  2. Cyril DUVAČ Ing., 65 r., dôchodca, KSS
  3. Vladimír FIGEL Ing., 47 r., stredoškolský učiteľ, SMER – SD
  4. Katarína FUCHS, 28 r., živnostník, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  5. Dagmara GALKOVÁ, 50 r., technička, ĽS – HZDS
  6. Peter HANŽL Mgr., 37 r., sociálny pedagóg, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  7. Emma HOTOVÁ, 56 r., invalidný dôchodca, SMER – SD
  8. Michal JANČO Ing., 44 r., stredoškolský učiteľ, SMER – SD
  9. Karol KORINTUŠ RNDr., 55 r., prorektor vysokej školy, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  10. Anton KUČERA, 48 r., súkromný podnikateľ, SMER – SD
  11. Milan KUČERKA Ing., 60 r., živnostník, ĽS – HZDS
  12. Miroslav KUČÍK Ing., 60 r., konštruktér, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  13. Ján KVASNIČKA, 34 r., podnikateľ, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  14. Ľubomír PEJKO, 51 r., elektrotechnik, SNS
  15. Stanislav PORUBČAN Ing., 61 r., vedúci ČOV, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  16. Jarmila SLÁVIKOVÁ, 53 r., ekonómka, ĽS – HZDS
  17. Alena TORDOVÁ, 57 r., technicko ekonomický pracovník, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD
  18. Lívia VOLÁNKOVÁ, 28 r., technička, ĽS – HZDS
  19. Radoslav ŽÁČEK, 51 r., podnikateľ, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 8

  1. Anton BUŠÍK, 56 r., kooperátor, SMER – SD
  2. Rastislav JANČEK, 43 r., vedúci prevádzky, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  3. Anton KVASNICA, 57 r., THP, NEZÁVISLÝ KANDIDÁT
  4. Marián LALINSKÝ Ing., 25 r., podnikateľ, SDKÚ – DS, SZ, KDH, SaS, MOST – HÍD

poslať na email | vytlačiť


Zlatý Erb Najlepšia elektronická služba samospráv 2010
Zlatý Erb Najlepšia www stránka mesta v SR 2006

copyright © 2001 - 2013, Mesto Dubnica nad Váhom
Webdesign a redakčný systém © Ľuboš Magát
Autorské práva | Redakčný systém | Ochrana osobných údajov | Vyhlásenie o prístupnosti
Samosprávne činnosti mesta
ISO 9001:2008
Verzia pre iphone
iphone.dubnica.sk